Slider

STEAUA. „Degeaba tragem cu ochiul la ceilalţi, dacă nu putem bate!” - Fanatik

0

Fanatik STEAUA. „Degeaba tragem cu ochiul la ceilalţi, dacă nu putem bate!” Fanatik STEAUA. Echipa lui lui Gigi Becali va juca ultimul meci al sezonului pe Arena Naţională. Steliştii au nevoie de victorie pentru a sepera la titlu, iar trofeul ar ajunge la echipa „roş-albaştrilor” doar dacă Viitorul s-ar încurca de CFR Cluj. Anton … și altele »

Articol original

0

No comments

Post a Comment

Va rugam nu faceti spam.

Comments

blogger
© all rights reserved
made with by templateszoo