Slider

Un paramedic care a suferit un infarct sa condus singur cu ambulanța la spital - Libertatea

0

Libertatea Un paramedic care a suferit un infarct sa condus singur cu ambulanța la spital Libertatea Un paramedic aflat în timpul programului a folosit echipamentul din dotare pentru a se autodiagnostica după ce a suferit un infarct. Bărbatul, în vârstă de 52 de ani, a condus apoi ambulanța către cel mai apropiat spital, relatează BBC News … și altele »

Articol original

0

No comments

Post a Comment

Va rugam nu faceti spam.

Comments

blogger
© all rights reserved
made with by templateszoo