Slider

Ciucu: Viceprimarul Bădulescu m-a dat în judecată pentru defăimare şi îmi cere 10.000 de euro

0

Ciprian Ciucu, consilier PNL în cadrul Primăriei Capitalei, susţine că viceprimarul Capitalei, Aurelian Bădulescu, l-a acţionat în judecată „pentru defăimare” şi solicită despăgubiri de 10.000 de euro. Potrivit lui Ciucu, pe Bădulescu l-a deranjat o postare pe Facebook de acum un an.

Articol original

0

No comments

Post a Comment

Va rugam nu faceti spam.

Comments

blogger
© all rights reserved
made with by templateszoo