Slider

Klaus Iohannis l-a nominalizat pe Gabriel Vlase la şefia SIE după ”o analiză atentă”

0

Preşedintele Klaus Iohannis a declarat, marţi, că l-a propus pe Gabriel Vlase pentru şefia SIE în urma unei analize atente, ţinând cont de experienţă, de expertiză, de pregătire”, el precizând că nu a avut nicio discuţie pe această temă cu liderii PSD.

Articol original

0

No comments

Post a Comment

Va rugam nu faceti spam.

Comments

blogger
© all rights reserved
made with by templateszoo